Kedves Vásárlóink,
tájékoztatjuk Önöket, hogy rendeléseiket 2025. december 21-ig fogadjuk.
Ügyfélszolgálatunk 2025. december 19-ig, péntekig elérhető. Minden kérdésükre készséggel válaszolunk.
Hálásan köszönjük, hogy 2025-ben is a mi webáruházunkat választották. Nagyra értékelünk minden rendelést és visszajelzést — Önök motiválnak minket a folyamatos fejlődésre.
A következő évben új fejezetet nyitunk: webáruházunk teljesen megújul, és ezzel együtt termékkínálatunk is friss, újragondolt irányt kap. Érdemes lesz továbbra is velünk tartani, és figyelemmel kísérni oldalunkat.
Tájékoztatjuk Önöket, hogy webáruházunk fejlesztése során rendelés leadására átmenetileg nem lesz lehetőség. Ugyanakkor a már leadott rendelésekhez kapcsolódó reklamációkat és ügyfélszolgálati megkereséseket továbbra is folyamatosan kezeljük.
Köszönjük az egész éves bizalmat — várjuk Önöket 2026-ban is!Paddleboard SUP deszka AGA MR5014
Állj fel és evezz! Ezt jelenti a SUP, azaz Stand Up Paddle. Ez az új vízi sport nagyon népszerű a fiatalok körében.
Az AGA paddleboard kíváló rekreációs célokra, mely tökéletes választás kezdőknek is. Nyugodt vagy enyhén hullámos állóvízre, folyóra vagy tengerre tervezték, egyszerre nyújt stabilitást, könnyű kezelhetőséget, komfortot, biztonságérzetet. A paddleboard sós víznek, UV sugárzásnak ellenálló anyagból készül, könnyen felfújható, leereszthető és hátizsákba könnyen szállítható. A csúszásgátló EVA pad maximális tapadást biztosít, és ezáltal csökkenti a csúszás kockázatát. A tábla D-gyűrűs fogantyúkkal van ellátva az orrán és a farán a biztonsági zsinór rögzítéséhez.
Figyelem : A termékhez nem csatlakoztatható kajak szék. A termék nem tartalamzza a 4 D gyűrűket a kajak szék csatalkoztatására !!!!
Jellemzői:
- Tökéletesen megtartja alakját felfújáskor
- Ideális nyugodtabb és lágyan áramló vizekhez
- Alumínium lapát
- A tat kellő szélessége minden körülmények között tökéletes stabilitást biztosít
- A csúszásmentes EVA habszivacs talpbetét szilárd tartást és stabilitást biztosít
- Fogantyú a kényelmes hordozáshoz
- Kiváló stabilitás és könnyű kezelhetőség
- 3 lamellás rendszer a nagyon jó stabilitásért
- Nagynyomású csavaros szelep a könnyű felfújáshoz és leeresztéshez
- Kezdők számára is alkalmas
Termék paraméterei
Anyaga: Csepp öltés + PVC
Építési technológia: egykamrás
Súly: 10 kg
Teherbírás: 140 kg
Kompresszió: 12 - 15 PSI
Térfogat: 320 l
Méretek: 305 x 81 x 15 cm
Gyártó: Aga
